O nas

Istniejemy na rynku już od ponad dwudziestu pięciu lat. Od początku istnienia nasza firma wyspecjalizowała się w doradztwie i serwisie opon. Obecnie posiadamy trzy serwisy w Częstochowie, co daje nam w sumie siedem pomieszczań do diagnostyki samochodów oraz duży magazyn, gdzie przechowujemy opony naszych Klientów. Ponadto należymy do sieci serwisów GoodYear i Michelin, dzięki czemu możemy zapewnić Państwu najwyższą jakość usług, szeroki asortyment oraz konkurencyjne ceny.

Przeszło dwudziestopięcioletnie doświadczenie w branży oponiarskiej, profesjonalna załoga oraz najnowocześniejsze urządzenia firm HOFFMAN, HAWEKA i SICE pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. W swojej ofercie w ciągłej sprzedaży posiadamy opony nowe, używane i bieżnikowane, dzięki czemu każdemu Klientowi możemy zaoferować bardzo szeroki wybór opon do samochodów osobowych, jak i dostawczych.

Od lipca 2009 roku jesteśmy wyłącznymi przedstawicielami w Częstochowie sieci serwisów Vianor, która należy do uznanego producenta opon - firmy Nokian Tyres. Dzięki temu możemy zapewnić Państwu najwyższą jakość usług, szeroki asortyment oraz konkurencyjne ceny, zarówno dla klienta indywidualnego jak i flotowego. W naszych serwisach partnerskich oferujemy nie tylko opony, ale również podstawową obsługę Państwa samochodów.

Sieć Vianor to ponad 500 punktów na całym świecie. Do takich krajów jak Finlandia, Szwecja, Norwegia, Estonia, Łotwa, Rosja, Ukraina, Kazachstan, Szwajcaria oraz Stany Zjednoczone dołącza teraz Polska. Dynamiczny rozwój sieci pozwala zaproponować Państwu usługi już w 12 serwisach w naszym kraju.

Kontakt

P.U.H. Ekspert-GUM Piotr Gęsiarz
ul. Rędzińska 14A
42-209 Częstochowa
tel. (034) 362 10 94

P.U.H. Spec-GUM Paweł Gęsiarz
ul. Wysockiego 10
42-200 Częstochowa
tel. (034) 322 19 58

P.U.H. GUMEX Zbigniew Gęsiarz
ul. Sabinowska 147/149
42-200 Częstochowa
tel. (034) 365 05 70

Nasze warsztaty są czynne:
od pn do pt w godz. od 8 do 17
w sb od godz. 8 do 13